Fotografen actie wereld prematuren dag 2015

17 November is het Wereld prematuren dag. Een dag waarbij we stil staan bij vroeggeboorte en de gevolgen hiervan. 1 op de 10 kinderen wordt prematuur geboren.

Stichting Earlybirds zet zich in voor ouders van prematuur geboren kinderen en maakt liefdevolle fotoreportages van de gezinnen in het ziekenhuis. Reportages die we kosteloos aan ouders schenken.  Voor één reportage maakt de stichting ongeveer € 20,- onkosten. De reiskosten van onze vrijwillige fotografen, parkeerkosten, flyermateriaal, verzending van foto’s e.d.

Een groot deel van onze fotografen bedacht een mooie actie om extra geld op te halen in de maand November. Een maand die in het teken staat van Wereld prematuren dag.
€ 5,- per fotosessie wordt gedoneerd aan Stichting Earlybirds. Voor de ene fotograaf geldt het op de reeds gemaakte reserveringen en voor de andere fotograaf geldt het voor de nieuwe reserveringen in November.

Wil jij een mooie fotosessie reserveren en daarmee Stichting earlybirds steunen?
Neem dan contact op met 1 van de deelnemende fotografen.

Je kunt natuurlijk ook besluiten om zelf een donatie over te maken!
Met € 20,- kunnen wij al 1 gezin blij maken met een mooie fotoreportage die de ouders zo verdienen.
Wil je rechtstreeks doneren, ga naar:https://www.geef.nl/donatiemodule.php?gd=6980

WPD actie boekingen in november WPD actie shoots in november

Groningen
Marjolein Witteveen Marjowsfotografie www.marjowsfotografie.nl
Marjan ten Berge Ten Berge Fotografie www.tenbergefotografie.nl
Annemiek Kinneging FotogrAafke www.fotograafke.nl
Friesland
Drenthe
Mirjam van der Kuijl Mirfotografie www.mirfotografie.nl
Birgit de Jong Beeld bij Birgit www.beeldbijbirgit.nl
Charlie Wessels Charlie Wessels Fotografie www.charliewessels.nl
Overijssel
Mariska Spijkers MILC-photo www.milc-photo.nl
Marije Denekamp MomentGeluk momentengeluk.wordpress.com
Bastiaan van Esch Uw Familiefoto www.uwfamiliefoto.nl
Marianne Duchatteau M-D Fotografie www.m-dfotogarfie.nl
Flevoland
Rolinka Struik Just Kidding fotografie www.justkiddingfotografie.nl
Linda Fransen Pictures by Lin www.picturesbylin.nl
Geke Willems Geke Willems Fotografie www.gekewillemsfotografie.nl
Esther Verwindt Studio Windtkracht www.studiowindtkracht.nl
Noord-Holland
Serena Bregman Serena Bregman fotografie www.serenabregman.nl
Desiree Verver Desiree Verver Photography www.love4grafie.nl
Martine van de Heuvel Marsanda fotografie www.marsandafotografie.nl
Nicole Langen Nicole Langen Fotografie www.nicolelangenfotografie.nl
Kasia Mleczko Foto KM kasiamleczko.blogspot.nl
Angelique van Weststrienen AvW Fotografie www.avwfotografie.nl
Hanna Heijt Hanna Heijt Fotografie www.hannaheijt.nl
Jessica Koopmanschap By Jess www.byjess.nl
Marije Luiten-Hofman M-Photography www.m-photography.nl
Dian Appelman Dian’s fotografie www.diansfotografie.nl
Zuid- Holland
Evelyne Vrolijk Evelyne Photography www.evelynephotography.com
Rianne Hogewoning Lumi Fotografie www.lumifotografie.nl
Madara Laveniece Fotohoekje Photography www.fotohoekje.nl
Magriet Hulsker PiktureFrame Photography www.piktureframe.nl
Jessica Innemee VI Photography www.vi-photography.nl
Gelderland
Rianne van der Waals Rianne van der Waals fotografie www.riannevanderwaals.nl
Rayke Knippers Rayke geboortefotografie www.rayke.nl
Linda van den Burg Linda van den Burg Foografie www.foto-linda.nl
Noord-Brabant
Simone Op ‘t Hoog Made by Mone www.madebymone.nl
Inge van der Wijst Inge van der Wijst fotografie www.ingevanderwijstfotografie.nl
Jolien Tensen Jolien Tensen Fotografie www.jolientensen.nl
Ilse Nelisse
Sabrina Sanders Babiesbybien Fotografie www.facebook.com/babiesbybien
Linda Ringelberg Ringelberg Fotografie www.ringelbergfotografie.nl
Jolien Tensen Jolien Tensen Fotografie www.jolientensen.nl
Utrecht
Agi Bodewes Agi Bodewes Fotografie www.agibodewes.nl
Nancy Grotenhuis Grotenhuis fotografie www.grotenhuisfotografie.nl
Laura Elkhuizen Laura Elkhuizen fotografie www.lauraelkhuizen-fotografie.nl
Marjolijn de Graaf Fotografie Marjolijn de Graaf www.fotografiemarjolijn.nl
Sander Peters Sander Peters Fotografie www.sanderpetersfotografie.nl
Tineke Giesbers Fotografie Tineke Giesbers www.tinekegiesbers.nl
Ester Overmars Ester Overmars Fotografie www.esterovermars.nl
Larysa Dobbe-Konstantynova Live IN Art Photography www.liveinartphotography.com
Hedy Harts Hedy Harts Fotografie www.hedyharts.nl
Zeeland
Edith Stap Newlife fotografie www.newlifefotografie.nl
Limburg
Steffe van den Akker Steffie van den Akker Fotografie www.steffievandenakker.com
Belgie
Saartje Lommelen Velo fotografie www.velofotografie.be
Wendy van Wesemael Fotos4ever www.fotos4ever.be
Kimberly de Groot KdGfotografie www.kdg-photography.com

 

Nieuws omtrent gehaakte vogeltjes


Esmée-46

In 2011 is er door de Werkgroep Infectie Bestrijding (WIP) naar buiten gebracht dat bacteriegroei vergroot wordt door de hoge luchtvochtigheid in couveuses.  Knuffeltjes, dekentjes en kleertjes vormen hierin een mooie nestelmogelijkheid voor bacteriën, waardoor de kans op infecties en besmetting bij prematuren groter wordt. Enkele ziekenhuizen staan het daardoor niet toe een knuffeltje in de couveuse te leggen.

Naar aanleiding hiervan heeft Stichting Earlybirds Fotografie contact gehad met diverse ziekenhuizen, hygiënisten en andere experts. De stichting heeft besloten haar protocol omtrent de gehaakte vogeltjes aan te passen. Graag willen wij jullie hierover informeren.

Op basis van bovenstaande informatie heeft Stichting Earlybirds Fotografie besloten om ouders onderstaand advies te geven:

  • vogeltjes mogen alleen na toestemming van artsen en/of verplegend personeel aan prematuren worden gegeven;
  • vogeltjes alleen bij prematuren leggen die in een wiegje liggen (en niet meer in de couveuse).

Om de kans op besmetting zo klein mogelijk te maken, is er voor de keurmeesters een vernieuwd was- & keurprotocol opgesteld. Keurmeesters dienen zich aan strenge (hand)hygiëne regels te houden, wasmachines worden vaker gereinigd, vogeltjes worden op hogere temperaturen gewassen en het verpakken van vogeltjes gebeurt nog zorgvuldiger.

Fotografen worden goed geïnstrueerd wat zij aan de ouders kunnen vertellen over de gehaakte vogeltjes.

Flyers die bij de vogeltjes worden gevoegd (in een apart zakje) worden aangepast. Door middel van deze flyer worden ouders geïnformeerd dat de gehaakte vogeltjes alleen na toestemming van artsen en/of verplegend personeel aan het kindje gegeven mogen worden wanneer de kindjes in een wiegje liggen

Wat houdt dit concreet in voor jullie haaksters?
De vogeltjes komen, indien het ziekenhuis dit niet toestaat, niet meer in een gesloten couveuse terecht. Mogelijk kunnen de vogeltjes wel in warmtebedjes of wiegjes worden gelegd. Medisch personeel is te allen tijde verantwoordelijk voor wat er wel/niet bij het kindje gelegd mag worden. De stichting volgt daarin.

Alle ouders krijgen een setje van een Earlybirdje, een NiCu en een sleutelhanger aangeboden. De vogeltjes gaan worden alleen bij de kindjes gelegd na goedkeuring van artsen en/of verplegend personeel, de sleutelhanger is als aandenken.

Alle kindjes die uit een gesloten couveuse komen, zullen daarna in een warmtebedje of wiegje worden geplaatst. De vogeltjes zullen daarom altijd aan alle ouders worden uitgedeeld die een reportage krijgen, ook wanneer hun kindje op dat moment nog in een gesloten couveuse ligt.

Litex Sportswear steunt Earlybirds Fotografie

Litex
Litex Sportswear draagt Earlybirds Fotografie een warm hart toe. Na het invoeren van kortingscode EB15 in de webshop van Litex Sportswear, doneert Litex 15% van het aankoopbedrag aan Stichting Earlybirds Fotografie.

Lees hier meer over deze mooie actie

 

Dappere Dochters doneert € 9.000,-

Dappere dochters

Op 6 juni 2015 werd het 2e Maran en Karlijn toernooi georganiseerd op de voetbalvelden van V.V. Corenos in Roodeschool. Het doel was was om geld op te halen voor Stichting Earlybirds Fotografie. En dat is gelukt! We hebben namelijk € 9.000,- in ontvangst mogen nemen.

Onze hartelijke dank gaat uit naar Stichting Dappere Dochters en iedereen die deze dag mogelijk heeft gemaakt en dan in het bijzonder Aalderd en Mariëlle, de ouders van hun overleden dochtertjes Maran en Karlijn.

Lees hier het volledige verslag

Earlybirds Fotografie in Vriendin

Vriendin
Interview in Vriendin nr 23

Jessica, Marjolein en Marije fotograferen te vroeg geboren kinderen: ‘We willen ouders een mooie herinnering geven’
Lees hier het hele artikel