Afdeling Fotografie

De stichting heeft als doelstelling om iedere ouder een mooie herinnering te geven aan de beginperiode van het leven van hun kindje, ook als dat in het ziekenhuis is. Ruim 200 fotografen verzorgen maandelijks zo’n 100 reportages in ziekenhuizen in heel Nederland.
De afdeling fotografie heeft 5 subafdelingen;

  1. Fotografen
  2. Planners
  3. Nieuwe fotografen
  4. Afhandeling reportages
  5. Ondersteuning afdeling fotografie

Wij zijn altijd op zoek naar uitbereiding van ons fotografen team.

Voor onze afdeling zijn we op zoek naar:

We zijn op zoek naar:


Medewerker opmaak collages + albums;

Fotografen hebben niet altijd de tijd om collages en albums op te maken. Om onze fotografen te ontlasten hebben we een team dat collages en albums opmaakt. Dit is volgens een vast template. De foto’s worden door onze fotografen vooraf zelf bewerkt.

Je werkt in een team van 4 personen en je bent ongeveer om de 4 weken één week inzetbaar volgens een vooraf opgesteld rooster.
·         Ben je net zo enthousiast als wij en voel jij je betrokken bij stichting Earlybirds?
·         Wil jij een mooi product af leveren bij de ouders in de vorm van een collage of album?
·         Ben jij in het bezit van Photoshop inclusief licentie en kennis?

Dan zoeken wij jou voor deze functie op vrijwillige basis!

We zijn op zoek naar mensen die enthousiast zijn en de stichting een warm hart toe dragen. Mensen die tijd vrij kunnen maken en kunnen werken binnen gestelde deadlines. Mensen die meedenken en oplossingen zien in plaats van vraagstukken.

Denk jij dat bovenstaande functie op jouw lijf is geschreven?
We ontvangen heel graag jouw sollicitatie, uitsluitend via mail naar recruiter@stichtingearlybirds.nl


Wil je toch graag je steentje bijdragen aan onze stichting maar staat jouw vacature er niet bij, stuur gerust een open sollicitatie, want wie weet, vinden we een passend plekje voor je binnen de stichting.